babby hotel

По разводот со мојот сопруг, се вратив кај татко ми. 1999/ 17 година
Земјотресот се случил во август. Кога стигна веста дека сестра ми е повредена и мојот зет почина, тропнав на вратата на сестра ми
по два дена патување да и помогнам на сестра ми.
Кога ќе се отвори вратата, човек како дрво
ме прегрна и ме избрка викајќи “Тетка Весиле дојде”. Овој човек
се испостави дека е посинок син на сестра ми. Се викаше Рауф.
Студирал На Академијата за Економски и Трговски Науки . Беше две години помлад од мене.
Не сум го видел четири години . Искрено, јас бев импресиониран од Рауф.
Ми се допаѓаа луѓе кои беа големи . Откако ќе заплаче и ќе прозбори некое време,
Спиев на каучот резервиран за мене на каучот. Колкот на сестра ми и бутната коска
Тешко беше да се издржи затоа што беше скршено.
Секогаш мислев на Рауф кога ја вршев секојдневната работа . Но тој сигурно не ме гледаше.
Но, по неколку дена решил да го заведе. Мајка ми пиеше апчиња за спиење
Ги соблеков гаќичките и градникот. Кога времето е жешко, а ние
спиеле на земја или на кожа. Ја носам само мојата кратка ноќница, јас
почнав да размислувам за тоа како да ја најдам. Имаше мал афтершок
во тоа време. Веднаш стапнав во акција. Отидов право во собата на Рауф. Реков Рауф, толку сум
– може ли и јас да дојдам кај вас? “Ајде”, рече тој. Веднаш
го отворив штука, како од страв да го правев, го гушнав лежејќи покрај него. Бидејќи немам гаќи
Ги залепив телото и кутијата на нејзиното босо теле. душеци
беше како. Ја ставив раката во неговите долги џонс. Како случајно, му го фатив курот
. Беше како еден куп. Му го извадив од панталоните.
Почнав да се движам напред-назад во мојата дланка . Не очекував да биде толку голем и дебел
. Бев малку исплашен, но еднаш почнав.
Мојата кутија беше наводнета како врвот на неговиот кур беше полеван. Се чувствував На Рауф
дишењето стегнато. Видот ми беше премногу мрачен
. Веднаш се качив на него, седнав на него со нозете разделени и
ја пикна главата на неговиот кур во мојата кутија. Ја чувствував мојата кутија што ги полнеше сите ѕидови
. Се онесвестив од задоволство. Како што полека се стави сите на неговиот кур во
и ме подигна мене, во очајание паднатиот. сега ние двајца
и стануваат едно тело. Ох!. Дури постои светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pornos frei porno deutsches porno iphone porno kamera porno student porno blonde porno creampie porno massage porno sleeping porno mom porno sister porno

© 2023 Bei handelt es sich um einen kostenlosen Hostingservice für Pornofilme. Du kannst dir ein verifiziertes Benutzerkonto erstellen, um auf unsere Website Pornofilme in verschiedenen Formaten hochzuladen. Jedes Pornofilm, das du hochlädst, wird in maximal 5 Arbeitstagen bearbeitet. Du kannst außerdem unseren Einbettungscode verwenden, um unsere Pornofilme auf anderen Websites zu teilen.

Auf wirst du außerdem exklusive Pornoproduktionen finden, die von uns selbst gedreht wurden. Durchstöbere all unsere Sexkategorien und entscheide dich für deinen Favoriten: Amateur-Pornovideos, Analsex, Große Ärsche, Freundinnen, Blondinen, Brünetten, etc.

In den entsprechenden Rubriken auf unserer Website sind außerdem auch Pornofilme zum Thema Gays und Shemales zu finden. Das Anschauen der Pornofilme ist vollkommen gratis!
offre un servizio gratuito di hosting per video porno. Puoi creare il tuo account utente verificato per caricare video porno sul nostro sito in diversi formati. Ogni video che caricherai verrà gestito entro 5 giorni lavorativi. Puoi anche usare il nostro codice embed per condividere i video su altri siti.

Su troverai anche produzioni porno esclusive girate da noi. Naviga liberamente fra le sezioni categorizzate di sesso e scegli la tua preferita: amatoriale, anal, culone, fidanzate, bionde, more, ecc… Potrai anche trovare porno gay e video porno trans nelle rispettive sezioni del nostro sito. Tutti i video porno sono visibili gratuitamente!