Advertising

couple hotel


Здраво, веќе ти кажав за авантурата на мајка ми. Сега
по враќањето во Истанбул, ќе ви кажам низ што помина мајка ми.
Мајка ми и јас се запишавме во теретана во ноември . Мајка ми рече дека ќе биде тивко од сабајле.
Поминаа околу 2 недели. Се навикнавме.
Мајка ми имаше добри односи со тренерот.
Порано појадувавме таму наутро . Но, едно утро, никој не бил таму. Постојат само
тренеру Мерт. Мерт беше убаво 22-годишно момче со голема градба.
Беше тип на мајка ми. Како и да е, отидовме и мајка ми носеше црни хулахопки
. Трската залепена за нејзиниот задник беше многу очигледна. И
чудно ги провоцираше луѓето. Носеше розово тело. Тие големи бемки биле
прекрасна.
Седевме и појадувавме. Потоа тој рече на мојата храбра мајка, ” ние ќе се движи кон нови потези
денес.”Тој рече за мускулите на нозете.
Мајка ми легна со лицето на алатот . Тој ги креваше тежините со своите потпетици. задникот не ти изгледа голем.
Мерт ја стави раката на задникот на мајка ми, притисна лесно, и
рече: “нема подигнување на задникот. Мајка ми ми рече: “добро, драга.”Тогаш мајка ми стана и рече уфф, уморен сум
.
Нека Мерт биде “добро, тогаш денес е ден за одмор”. Мајка ми му рече На Мерт, ” ох, мој
колковите се преголеми, нели?”Мерт ја стави раката на колкот на мајка ми и рече:,
“не, супер, посакувам мојата девојка да имаше такви колкови
“. “Би сакал да ти бидам девојка”, рекла мајка ми. И Мерт
ми рече: “Погледни ме со голо око ако сакаш.”Отидов во теретана
Ја затворив вратата. Мерт седеше на столот, мајка ми стана и Мерт отиде
хеланки на мајка ми.
Се појави магарето. Мојсеј почна да ме милува. Тој стегаше и месеше
колковите на мајка ми. Потоа го соблече телото на мајка ми и го одврза градникот.
Ја забоде главата меѓу градите на мајка ми и почна да се бакнува и лиже.
Потоа Мерт стана и ја легна мајка ми на креветот. Потоа се качи на врвот на
таа и тие почнаа да се бакнуваат. Се бакнуваа како луди. Курот си го зеде
го ставив во устата на мајка ми и мајка ми го започна саксо.
Го вадеше курот од газот и си го забоде курот во пичката. Мајка ми одеше на
под, на подлога, ја ставам мајка ми на врвот на мојата храбра мајка.
Одеше брзо. Гласот на мајка ми одѕвонуваше во салата. Мерт еден
Ја бакнуваше мајка ми.
По некое време, мајка ми стана. Тој легна со лицето надолу на висок инструмент
. Застана зад Мерт. И го набива својот задник во задникот
почна забрзано да пумпа. Ја држеше мајка ми за колковите и ја туркаше напред и назад. Тој направил шлаканица
звучи како јајцата да му го допреле дното. Мерт
излезе од газот на мајка ми. “Ајде да одиме во мојата куќа, ќе продолжиме таму”, рече тој.
Тргнавме, роднината на мајка ми Гü Се јави, да се сретнеме или така нешто. Мајката му рекла:,
“Подготви се, ќе те земеме дома”. 28-годишната ќерка на гулај, како камен, сеуште не била
женет. И јас мислев да ја ебам. Розата е истовремено е и наша.
Дојдовме до Мертите.
Влеговме во куќата. Смеј се под црно супер мини здолниште на црно
Имаше кошула. Тој даваше супер слободен удар, оставајќи две копчиња отворени одозгора.
Отидовме во собата На Мертин, мајка ми се соблече и легна на креветот со достоинство и тие веднаш
почна да се бакнува. Гулај зјапаше. Почнав да му ја откопчувам кошулата
. Ништо не ми кажа, продолжив. И ги стискав градите преку градникот
. Беше како камен, сакав да ејакулирам додека го стегам.
Мерте и ги зеде нозете на мајка ми и продолжи да се ебе.
Потоа го извадив здолништето на гулаи и почнав да ја мачкам со стегање на нејзиниот задник. Ми го зеде курот
го притиснав на ѕидот, го излупив од тангата и го изебав во еден момент.
Почнав да пумпам. Нема ни крв, ни ништо, што претходно беше притворено.
И јас бев луда. Истовремено, и ги стискав градите.
Се ебев 15-20 минути, а потоа се наведна, ми го зеде курот во уста и почна да ми го пуши како луд
. Му експлодирав во уста и тој ја лижеше целата сперма. Мерт
ја држев мајка ми во скут и му го набивав курот во газот. Мајка ми
стана од мерт и го испразни со рацете. Останавме до вечерта.
Нашиот секс продолжи во текот на целата ноќ . Се ебевме со Мер и разменувавме сопружници. I
смеј се со мајка ми мерт. Потоа смело даде мајка ми.
Какви авантури има мојата мајка? И јас ќе им кажам. 4 луѓе ја ебеа мајка ми во теретана
Ќе го напишам подоцна. 5 на мојот роденден
луѓето ја ебеа мајка ми. Ние направивме голема група, јас ќе ви кажам повеќе за нив

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
6 months ago 127  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In