Advertising

free hotel


Здраво, Јас сум Месут од Трабзон. Јас сум 18 годишно момче. Сакам да ти кажам како ја ебев тетка ми. Мојот вујко е човек кој го посетува својот дом еднаш месечно бидејќи е возач на камион. Дури и кога не е на крстарење, тој нема никаква врска со куќата. Тетка ми, од друга страна, е убава и секси 31-годишна русокоса со големи гради и многу големи колкови. Од првиот ден кога се омажи за вујко ми, тетка ми почна да ги декорира моите соништа. Потајно ја депресирав тетка ми и ја ебев тетка ми во моите соништа. Ја земав перницата под мене и ејакулирав како да ќе ја ебам тетка ми. Сонував да ја ебам тетка ми и да ја спуштам слушалката…

Мојот вујко повторно беше на експедицијата. Отидовме на вечера со семејството. Мајка ми и тетка ми ги подготвуваа и служеа оброците, а ние ги јадевме. По вечерата, седевме со татко ми и гледавме ТЕЛЕВИЗИЈА, мајка ми и тетка ми ги измија садовите и подготвуваа чај. Додека пиеле чај, тие разговарале од старите времиња. Потоа, кога реков шеги или нешто слично, разговорот се претвори во страшни приказни и приказни. Џин се самовили. Тетка ми беше многу импресионирана од она што татко ми ми го кажа, нејзиниот страв беше очигледен во нејзините очи. Како и да е, зборувајќи за зборови, тоа беше доста доцна, тоа е време да се нагоре. Ги носев патиките заедно со татко ми. Ја слушнав тетка ми како ја моли мајка ми во ходникот, дека е исплашена и дека треба да спијам таму. Мајка ми ми рече: “секако, оди в кревет.”тој рече, со одобрение на татко ми, останав со тетка ми.

Тетка ми ми даде една пижама на вујко ми, отидов и се пресоблеков и дојдов во дневната соба. Мајка ми се предомисли и отиде во кревет. Јас, од друга страна, лежев на еден од софата во дневната соба, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА, и одев да спијам во мојата соба, подготвена за мене од страна на тетка ми. Околу 20 минути помина, тетка ми дојде во салата. Тетка ми носеше ноќница (не носеше градник) и тесни панталони кои ги покажуваа линиите на задникот на нејзината пичка.

Кога го прашав што се случило, тој рече дека бил многу уплашен и сакаше двајцата да спиеме во дневната соба. Реков, ” добро тетка.”Реков. Донесовме перница, тетка ми спие на еден кревет, а јас спијам на другиот кревет. Тетка ми сигурно имала кошмари поради раскажаните приказни, демоните и самовилите, бидејќи одеднаш се разбудила и рекла: “Може ли да ти се приближам?”реков. И реков: “Дојди, тетка .”Кога го рече тоа, дојде во мојот кревет и се пикна под покривката. И двајцата се срамевме еден од друг, таа ми беше тетка. Легнуваме позади.

Тетката на тетка ми ми го допираше колкот. Беше топло. Наскоро, ѓаволот ме боцна, курот ми изгледаше како колец, и се свртев кон колкот на тетка ми. Се преправав дека спијам и ја гушкав половината на тетка ми. Тетка ми се сврте лицето да ме погледне, мислев дека спијам, и се сврте лицето на другата страна повторно. Неколку минути подоцна, ја спуштив раката малку подалеку и ја доведов до колкот на тетка ми. Повторно, тој не рече ништо, како што мислеше дека го правам тоа во сон. Без разлика дали спиев или не, мислев дека и тетка ми е посакувана, затоа што не ми ја тргаше раката ниту ја вознемируваше. Овој пат, се преправав дека зборувам во сон и почнав да делирирам како да ја ебам тетка ми во сон. Очигледно на тетка ми не и се допадна ова, таа се обиде да ме разбуди. Се преправав дека се будам од сон и се преправав дека не сум свесен за ништо. “Што се случи, тетка?”Реков.

Мајка ми ми рече: “мислам дека сонуваше. Беше во делириум за мене додека спиеше, дали воопшто ти одговара!”реков. И јас реков, ” Тето, тоа е само сон, што ќе се случи? Дури и во сон, тоа беше прекрасно.”Реков. Тетка ми рече, “Да? Навистина? Што е тоа супер нешто?”реков. А јас си реков, “ти беше суперхерој, големи цицки, големи колкови… беше прекрасно да се води љубов со тебе.”Реков. На тетка ми и се допадна тоа што го кажав за нејзините гради и колкови. Таа се насмевна и рече: “твојот вујко ми ги смета градите и колковите преголеми, и тоа воопшто не му се допаѓа.”реков.

Веднаш ја искористив можноста и реков: “во ред, тето, имаш одлично тело…”Како што нашиот разговор напредуваше на сексот, јас станував се повеќе и повеќе охрабруван. Тоа не е тајна, тоа останува меѓу нас.”Реков. “Тетка ми “што зборуваш?”реков. “Те сакам, драга моја.”кога тетка ми рече, “не биди смешен!”ме малтретираа. Беше предоцна сега, си го истурив срцето, без оглед на се, немаше враќање назад, скокнав на тетка ми…

Тетка ми се обиде да се спротивстави, ме удри. Но попусто, бев многу запален, ќе ја ебев тетка ми, дури и ако беше насилно. Тетка ми се мачеше да ми излезе од панталоните, а таа ме удираше и ме удираше со шлаканица од време на време. Не можев да ја ебам тетка ми во оваа ситуација, па ја удрив. Мислам дека удрив малку силно, тетка ми изгледаше бледа, нејзините борби престанаа. Веднаш ја прегрнав тетка ми и ја однесов во спалната соба и ја легнав на креветот. Го врзав за креветот со неговите нозе и раце. Тетка ми дојде и плачеше. Видов селотејп во дневната соба, го донесов и го залепи на устата, така што тој не би вика. Кога ја соблеков ноќницата на тетка ми, таа имаше бело тело, големи гради како мојата глава, како крем. Почнав да ги галам, лижам нејзините бели гради и да ги бакнувам. Не брзав, тетка ми беше во моите раце сега, беше полноќ, беше повеќе од утро. Почнав да ти ги цицам ушите,

Потоа, кога ги соблече тренерките што му се залепија за колковите, беше оставен со неговите бели гаќи. Тетка ми не правеше ништо затоа што се случи, само плачеше и зјапаше во таванот како лудак. Кога и ги соблеков гаќичките, влакнестата пичка на тетка ми беше пред мене. Слаба пичка чии усни се залепени за да не се ебат со месеци. Прво ја погалив пичката и си играв со нејзината пичка коса. Потоа и ги исеков усните на пичката и ја лижев темелно, ја допрев пичката. И ја влечев пичката со заби, и го пикав јазикот во и надвор од пичката дупка. Беше очигледно дека тетка ми уживаше во нејзините движења. Конечно, сокот на нејзината пичка почна да тече, и каква пукнатина. Ги лижев и голтав соковите од нејзината пичка. Плачот на тетка ми престана, таа стенкаше од задоволство и мрмореше нешто. Сакаше да му ја извадам лентата од устата со знак за очи. Првиот збор што излезе од устата на тетка ми кога ја искинав лентата, беше “Срање!”тоа значеше. Веднаш му ги грабнав усните и почнав да ја бакнувам тетка ми. Бев многу изненаден кога тетка ми ме бакна за возврат…

По некое време бакнување, тетка ми ми се насмевна и ми рече: “каква срамота си ти! Ама по ѓаволите, се ебеше дури и вујко ти не може да го направи тоа, ја искрвари мојата пичка! Како да си пораснал и смалил, што знаеш! Донеси уште, еби ме како маж, барем ти копиле!”таа рече. Тетка ми беше на пат сега, сакаше да се решам сама, јас го решив тоа. Тетка ми се исправи, ” Дојди ваму, копиле!”Тој ги соблече моите пижами и гаќички, ми го зеде тврдиот кур како еден куп во устата и почна да лиже и цица. Устата на тетка ми беше како печка, почнав да треперам, јас бев речиси празен, реков, “Стоп, забави…”но, тетка ми не сакаше да престане”, Пумпај Ми В уста, копиле!”Тој почна да ми го цица курот побрзо. Конечно, пукнав во устата на тетка ми врескајќи. Како семето дојде од мене, доаѓа како што доаѓа. Устата, носот, лицето и очите на тетка ми секогаш беа плодни.

Тетка ми ја знаеше работата, продолжи да ми го цица и лиже курот иако ејакулирав, не сакаше да ми го спушти курот. Тетка ми лежеше на грбот на креветот, ги рашири нозете, го грабна мојот кур и ме повлече врз неа. Откако ја стави главата на мојот кур во дупката на нејзината пичка, ми ги завитка нозете околу половината и ми рече: “ајде, еби ја пичката на тетка ти која гори со копнеж за кур!”реков. Курот ми се лизнуваше на влажната пичка на тетка ми. Кога го извадив курот на половина пат, тетка ми го повлече за себе со сета нејзина сила, како да сакаше да ми ги бутне јајцата во нејзината тесна пичка.

Ја ебев пичката на тетка ми околу 5 минути вака, кога одеднаш изразот на тетка ми се промени и таа почна да стенка. “Брзо, еби побрзо!”викај. Почнав брзо да ја местам и убивам, ја ебев пичката на тетка ми како луда. Одеднаш, пичката на тетка ми почна да се договара и да се релаксира, и таа трепереше, велејќи: “ме докрајчи, копиле едно…”Баба ми беше празна. По 2-3 секунди, исто така, ми се ејакулира. И двајцата дишевме низ носовите, бевме уморни, сите бевме лепливи…

Откако се одморивме малку, пушевме цигара и се разбудивме, се истуширавме заедно. Се вративме во кревет и веднаш почнавме да се бакнуваме. Не можевме да добиеме брзина. По малку лижење во 69 позиција, ја заплеткав тетка ми и почнав да ја ебам одзади. Не можев да ги тргнам очите од шупакот на тетка ми додека таа го буткаше внатре и надвор. За момент, сакав да и го извадам курот од пичката и да и го набутам во газот. Тетка ми веднаш се сврте и рече: “што правиш? Харам, голем грев е!”реков. А јас реков, ” зар нашите други дела не беа грев?”Затоа молчев.

Ја намокрив главата на курот и на тетка ми со плунка, и ја притиснав на газот. Требаше да ја слушнеш тетка ми како вика кога одеднаш и го искорнав курот во газот за да го пукнам. “Ти го искина мојот задник, копиле едно!”таа вриштеше. Додека тетка ми се дере и лелекаше, јас се палев и уште побрутално ја ебев. Ја ебев долго време, а сега на тетка ми изгледаше вкочането, мојот кур влегуваше и излегуваше многу лесно. Можам да ја ебам тетка ми со часови. Но по некое време, тетка ми рече: “Излегувај, копиле едно, ме боли грбот…”Ја прскав со сперма во газот.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
8 months ago 181  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In