Advertising

jepanes hotel


Здраво на сите, сакав да споделам една тајна што го доживеав со вас
. Пред 3 години, само што пристигнав од војска. I
поминував време со пријателите во Анкара. Една ноќ Во Барт, мојата
чичко, кој работи во јавна институција, се јави. Тој рече: “Добредојдовте, внучко, дојди кај нас, јас ќе те видам и ние
ќе оди на компјутерски курс Во Истанбул еден месец . Кога мајка ми рече дека тоа е добра идеја, отидов кај Барт додека скокнав и кога тропнав на вратата на вујко ми, тетка ми ја отвори вратата. Вујко ми беше на работа. Ја немав видено мојата тетка 6 години и искрено не знаев дека е толку убава. Мојата тетка тогаш имаше 24 години, околу 1,70 сантиметри.

Бринета со големи гради и долги нозе беше девојка со турбан
. Бев толку засрамен што ќе биде очигледно,
мојата тетка, ти дојде од патот (нејзиното име Е Фериде)
рече дека ако сакаш да се избањаш, ја сонував во бањата и нацртав 31. Во текот на ноќта, дојде мојот вујко и
Мислев дека нашиот внук ќе си оди следната недела, летото дојде, ние ќе одиме утре, ние ќе одиме
не можам да те видам многу кога ќе дојде, тој рече дека ќе си оди наутро, па ова
беше неговата последна ноќ со тетка ми, размислување за тоа, реков
тетка ми да го подготви моето место, измислувајќи изговор дека дефинитивно ќе заебат вечерва, уморен сум
. Неговата соба беше веднаш до неговата спална соба.
Имаше техника за слушање која ја научив во војската со држење на стаклото на ѕидот.
Кога го слушате, може да се слушне како да сте до него. Мојата тетка
Серкан не спиеше, можеби да почекаме малку, чичко ми рече дека поминало еден час откако легнал да спие,
сега тој веќе е внатре, земи го мојот кур, тој рече, мојот
врисоците на чичко му додека ја лиже пичката се уште во моите уши, тие се наебаа
јас 3 пати во текот на ноќта и јас ејакулирана 3 пати со рака. Кога се разбудив околу 10 часот, вујко ми го немаше
баба ми спиеше. Мојот внук имаше 5 години во брик, а собата спиеше. Баба ми излезе од спалната соба
вратата подотворена кога тој беше оставајќи, и одеднаш не можев да се контролира и
почнав да ја гледам тетка ми.
Таа беше новороденче на креветот и лежеше со лицето надолу …..
Отидов зад неа и почнав да и ги галам колковите, И Ахмет беше во делириум.
(Вујко ми)
тие одговорија: “Дали Сте Задоволни? Почнав да и ја лижам пичката така што и ги отворив нозете одзади . Нејзината свекрва само ја движела
колковите од страна на страна и
пробувам да и го пикнам јазикот подлабоко во пичката. Кога сфатив дека таа ужива во тоа, јас
стави перница под стомакот и ја натера пичката да дојде
надвор уште повеќе
. . Одеднаш мојата
тетка ми рече: ‘Стоп, ејакулирам во мојата уста Ахмет, тоа е мојот чичко. Кога одеднаш ми го зеде курот во уста, нашите очи се сретнаа
таа експлодирала веднаш. Мојата тетка рече, ” О Боже, Ти Серкан,
како можеш да го направиш ова?”И јас, сестро, во спротивно времето нема да помине тука.
меѓу нас останува тајна. Не можев да поднесам да те гледам ваков. Ако
кажи му на вујко ми, јас велам дека тој ме однесе кај овците. Реков дека можеш да ми веруваш многу
. Всушност, тетка ми рече, навистина уживав во тоа, вие сте ебено неверојатни,
зошто да не, ако го чувате во тајност. Сега тетка ми и јас порано спиевме заедно како маж и жена
и ебам во секоја прилика.
Поминаа 10 дена, а тетка Ми Серкан, мојата сосетка, Тü,
нема дете, не е грешка во жената, нема лекар дека таа не отиде, секој вели дека проблемот
е со вашиот сопруг, но човекот вели дека ќе биде неплоден од конзервативен човек, јас ќе се разведе од вас
и те испрати во твоето село, јас ќе се ожени повторно
. рајзинг
Варја рече дека е стегната. Веднаш прифатив. Тü
беше тенка, тенка, но пријатна 21-годишна жена.
Тетка ми и кажа На Тü за нејзината врска со мене
. Следната вечер, Тü
нејзиниот сопруг бил ноќен чувар во друштво и таа била на должност таа вечер. Жената
отидов во спалната на тетка ми и отидов кај неа, но не,
кога ќе свршиш, таа рече да дојдеш и да свршиш во мене, во ред, реков чекај, јас
се јавив на тетка ми во кујната и жената е тврдоглава, но види како ќе ја ебам, реков на тетка ми да се стави мојот
кур во нејзината уста му реков дека тој дува толку добро што мојот кур беше
како проектил. Отидов во собата бев подготвен за тула и веднаш
Реков дека ќе ејакулирам, и ја истегнав сукњата и немаше гаќи под неа. I
плукни ја пичката и искорени мојата
дик. Жената воздивна
толку многу што
Се чувствував добро. грешка, двајцата во исто време
сега имам син од тü и неговиот брак беше спасен јас ќе одам во барт за еден месец мојот чичко ќе оди на јазичен курс се надевам дека ќе ти пишам
нови спомени повторно

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
6 months ago 125  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In