Advertising

kashmiri hotel


Сега ќе ти раскажам за еден инцидент кој ме вознемирува секој пат кога ќе помислам на тоа.
Бевме да ги посетиме моите чичковци кои живеат во Анталија. Тоа беше првиот пат кога
Го видов Зејнеп вака. Поради жештината, носеше тесни шорцеви и лабав Врат
Маица. Дека таа не носи градник беше очигледно од на фонд брзање
од нејзините гради.
Тој седеше пред мене со скрстени нозе . Бидејќи шорцевите и се тесни, се држи до нејзиното тело, нејзината пичка, нејзината пичка
усни итн. Беше очигледно. И јас не можев, а да не зјапам. Тој
ме фати како ја гледам неговата пичка некое време и се насмевна значајно . Курот ми беше
како куп… отидов во бањата да се избањам на 3-тиот ден од нашата посета
. И што треба да видам? Гакичките на зејнеп се во валканата корпа за алишта.
Како да ми намигна. Јас го зедов и го шмркна, истури мојата
си ги испрска гаќичките и си рече: “Ќе те ебам Зејнеп”.
Излегов од бањата, како што ги сушев јајцата во собата во која престојував, Зејнеп дојде
јас и рече, “таа е многу мала, јас мислев нешто” и
ми го триеше курот некое време. Дали моето се однесува, повторно е како куп
. Ја напуштил собата си ја триел пичката
. На крајот на денот, нашите луѓе одлучија да се вратат дома
. Иако Зејнеп инсистираше дека нема да ги испратам, кога таа не можеше да прифати, јас
ја доби пораката кога рече: “Барем Јусуф останува, и неговиот одмор наскоро ќе заврши” и јас реков :
“Секако дека сакам да останам.”За среќа, јас ги прифатив.
Откако се збогува со татко му, тој ја изеде вечерата и отиде на вечера
работа затоа што паузата за ручек му заврши. Бевме сами со Зејнеп. Таа носеше здолниште до колена и наметка без ракави тој ден. Ас
вообичаено, нејзиниот
брадавиците биле видливи бидејќи немала градник. И кога заминав, јас
беше
погоден од досада. Не се сеќавам кога излезе. Зејнеп ме турна кон креветот и легна врз мене и почна да лиже.

Кога се качил на мојот кур, тој ме погледна и рече: “Денес ти
ќе ги имате најубавите моменти во вашиот живот.”Тој даде голем шмрк.
По некое време, почнав да го лижам. Тој мрмореше на секој јазик
потисок
за неговата пичка. Тој зеде длабоко”Ахх”. Тој одел
луд како што отиде во него, и целата соба беше стенкање со вресоци. Вие
требаше да го видам кога се испразни. Ја вртеше главата од страна на страна како луда крава
. Стенкаше, “лаву мој”.
Ја наполнив спермата. Тој треба да биде незаситен.”
Не сакаш да влезеш од позади?”Тој рече,” Дали Ќе бидам во ред бебе, сите ваши дупки
Денес ќе го сторам тоа”, вели тој. Јас отстрани крем од фиока, “Нема многу боли, но”
таа рече. “Немаш што да уживаш, не грижи се” дедим.гö и
Отидов во мојот кур кремлиип потисни баşıı.ç многу, многу длабоко
едно” Ахх ” ç.гö дарацıı.кı време по посетата
моето празно ” само што почнавме, што се случи?”започна да работи сашо.зејнеп
го оживеав мојот билијорду.сики бизнисот и ” мојот задник излегува од шредингот
не ” диди.Времињата од маст на некој начин се затегнуваат. 25 минути до крајот
гелдим.зејнеп како да жали што премногу пати претходно boşalmıştı.az
“Ние, исто така, пука и да те убие ба”, рече тој.”па го искина курсот патеки како што се ”
дедим.дудак по бакнувањето на мојата јапışı.дакикалар мисли ” дека ќе
Ќе го правиме тоа секој ден додека” и како што рече, ние ебевме многу пати за 10 дена
освен за викенди.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
5 days ago 12  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In