www.orgasmo hotel

Во мојата последна приказна, ти кажав дека си ја ебев снаа во газот. Сега сакам да ти кажам како се ебев Со Нихали, пријателот на снаа ми, кој ми даде бонус. Ова лето, снаата не дојде сама, со себе го донесе и својот пријател од средно училиште, Нихали. Јас веќе бев луд кога слушнав дека сестра-во-закон доаѓа, и кога слушнав за нејзиниот пријател, бев многу возбуден. Како и да е, ги земав овие од Терминалот и ги донесов дома. По гушкањето и бакнувањето, почнав да го гледам Нихали без да ме забележат. Нихал, за разлика од снаата, била жена со кафеава коса со мали гради, малку послаба, но пополн круг на колковите, и косата и се претворила во русокоса.

Според мое мислење, таа беше поубава од снаа во однос на убавината на лицето, но бидејќи мојата снаа беше многу секси, таа ги надоместуваше сите овие недостатоци. Минале неколку дена, А Нихал брзо се загреал за околината. Ги поминувавме вечерите играјќи Си Добро и правејќи си чанта. Но мојот ум беше на снаата, кога дојде овој пат, немав шанса да ја ебам. Бидејќи не беше сам во собата во која спиеше, не се ни осмелував да влезам во неговата соба навечер додека спиеше, а камоли да го ебам, па дури и да го галам. Но, кога бевме сами во текот на денот, на пример, ако тој беше сам во кујната или нешто слично, јас ќе одев и ќе ги допрев неговите колкови и понекогаш ќе ги палев. Снаа е

Не прави го тоа! Една вечер, Нихале дискретно ја праша снаа: “кога ќе ме натераш да го лижам Овој Нихали, сестро?”Го прашав. Снаата ми рече: “Не биди смешен, Вујко! Каква напалена работа си ти? Не го донесов Нихал за да го ебеш!”реков. Го стори тоа затоа што беше љубоморен. Го затворив прашањето без да ставам премногу акцент. Повторно игравме Добро еден викенд вечер, натпреварот заврши после долго време по полноќ. Отидов во кревет, бидејќи ми се спиеше. Веќе долго време беше заспана во најдлабок сон,бидејќи беше целосна заспана. Веднаш отидов во кревет, но мојата глава секогаш беше на моја страна. Заспав гушкајќи ја жена ми, замислувајќи дека сум ја ебел и нејзината снаа и Нихали…

Кога се разбудив, погледнав на часовникот и беше 3: 30. Времето беше многу топло. Сите беа заспани, не можеа да се запалат светлата. Станав да одам во тоалет. Всушност, намерата ми е јасна, ќе ја проверам снаата. Тивко ја напуштав собата. Мајката И Ќерката Спиеле во друга просторија. Вратите се затоврени поради жештината на воздухот. Поминувајќи, погледнав внатре, еден од креветите беше недопрен. Не можев да видам кој спие во другиот. Ниту една од девојките не беше таму. – Полека се селам во дневната соба. Да, едно од девојките спиело на каучот во дневната соба. Влегов во дневната соба тивко и погледна внимателно, тоа беше мојата снаа. Нежно го галев газот на снаата. Бев многу возбудена.

Ја земав цигарата од масата, излегов на отворен балкон, седнав, запалив цигара, пиев и чекав да ми помине возбудата. Се сетив дека минатата година направив снаа на истиот кауч, а курот ми беше отечен како бетонски столб. Додека бев ангажиран во тие мисли, Силуета одеднаш се појави на вратата на балконот. Бев малку исплашен, но не го покажав тоа. Ова беше мојата снаа, носеше бесно Тело и кратки шорцеви под него. “Што правиш, Чичко?”реков. И си викам, ” се потам, дишам.”Реков и завиткани мојата рака околу половината на снаа, се повлече до… рече. Ама никогаш не си го расипав расположението.

Дури и ја ставив раката помеѓу нејзините нозе и лесно го притиснав телето. На ѕвоното му се допадна, но тој се двоумеше: “Ајде Да влеземе Внатре Чичко, Некој од соседите ќе види!”реков. Веднаш станав. Курот ми се испружуваше низ шорцевите. Очите на снаата природно се замавнаа таму, ” Зарем Не мислиш на нешто друго, Чичко?”реков. Кога влегов во дневната соба, седнав на столот и и реков на снаа: “ајде да играме две минути тука!”Реков. Немаше звук од сестра-во-закон, таа дојде и седна до мене. Ја ставив раката на градите на мојата снаа и почнав да притискам. Го бакнував и му го лижев вратот. Сестра-во-закон исто така беше возбуден, по малку ракување, таа отиде надолу и ми го зеде кур од шорцеви. “Се уште сум вчудоневиден, како оваа огромна работа ме крена во газот?”тој ме праша, ми го гали курот. реков. Секако дека се смеев. Снаата полека ми го зеде курот и почна да дува.

По неколку дена почна да кашла. Имав големо вшмукување, бев луд од задоволство. Бев за да пукне во устата на сестра-во-закон, “доаѓам! Забрзај!”Реков. Кога снаата го забрза цицањето, ејакулирав толку многу што устата, лицето, носот и очите беа полни со сперма. Тој не можел да издржи и отишол во бањата да си ги измие рацете. Кога се врати, тој рече: “биди трпелив до утре, Имам изненадување за тебе, Чичко!”и тој ме испрати. Отидов во кревет со радост и возбуда, но не можев да спијам за два часа размислување за тоа што е изненадување. Следниот ден, ја стиснав снаата цел ден, “Какво изненадување?”го кажувам. Но Мојата снаа Кучка рече: “Нема шанси Вујко, чекај за вечерва, види го изненадувањето!”не ми кажа, ме мачеше до доцна во ноќта.

Конечно, кога жена ми и Нихал си легнаа, јас бев оставена сама со снаа во дневната соба. Бев возбуден. Веднаш ја прегрнав снаата, почнав да ја бакнувам и галам и реков: “ќе ја дадеш вечерва во газот, нели е тоа изненадување, снаа?”Реков. Снаата ме фати за рака и ме подигна и ме одведе во собата Каде Што Спиеше Нихал. И кога влезе во собата, рече: “тоа е изненадување! Сега е твој!”реков. Јас бев многу среќен и возбуден, но исто така не целосно да се разбере “Како тоа?”Реков. Снаата се насмеа, ” додадов апчиња за спиење на чајот на сестра ми и Нихал, тоа е вашата тактика!”Кога го рече тоа, очите ми светнаа… влеговме во собата и застанавме покрај креветот каде Што Нихал лежеше. Никола спиеше во ноќен фустан и изгледаше неверојатно секси. Курот ми изгледаше како да го гледам.

Снаата рече, ” па, ајде, зарем не умре За да го лижеш Нихал, Чичко? Еве Ти Го Нихал, можеш да го лижеш до утре! Можеш и да го заебеш!”реков. Бев во шок кога се вразумив, “ми кажа ли нешто?”Реков. Снаата рекла: “не, не знае ништо!”реков. Веднаш седнав на работ од креветот и ја соблеков ноќницата На Нихал од дното нагоре. Колку убави колкови беа, бели, бујни, полни! Го грабнав месото на Нихал и почнав да ги триам и галам градите. Исто така, добро е да се има апчиња за спиење. Го земав Нихал внимателно, лежеше на негова страна, го свртев на грб. Со помош на мојата снаа, ги извадив градникот и гаќичките на Нихал. Ја ставив главата меѓу нозете На Нихалин и почнав да ја бакнувам и лижам пичката.

Имаше одлична пичка! Додека Ја лижев пичката На Нихал, снаата седеше на подот на тепихот, си играше со себе, една рака на пичката и една рака на градите… потоа повторно со помош на снаа, Го свртев Нихали со лицето надолу, и ги раздвоив колковите и почнав да го лижам, лижам и да го лижам нејзиниот задник. Потоа и ставив перница под стомакот и ја кренав на задникот. Си го намокрив газот и курот со многу плунка и ја ставив главата на мојот кур на ‘ Гзот На Нихал. Додека таа се обидуваше да го вметне, снаа му рече: “Нихал не е девица, можеш да се опуштиш, Чичко!”реков. Кога го слушнав ова, веднаш ја сменив адресата и го извадив курот од газот на Нихал. Со неколку пориви, почнав да се ебам. Нихал спиеше толку добро што ако и го пресечеш гркланот, нема да се разбуди. Откако Нихалин долго време ја ебеше пичката, го извадив курот без ејакулација и го ставив во устата на снаата на подот и ејакулирав. Но, она што празнење, сите мои брани во устата на снаа,

По сестра-во-закон лижеше и чистат мојот кур, таа лежеше на грбот и се шири нозете, “ти распакувам мене премногу, Чичко!”реков. Веднаш почнав да ја лижам пичката на снаа ми. Не беа потребни две минути за снаата да доживее оргазам и да ејакулира. Во меѓувреме, мојот кур беше тешко повторно, не можев да го задржи моето темпо, сестра-во-закон рече, “Сврти се!”Реков. Снаата се свртела и го зазела кучешкиот став. Веднаш го плукнав курот и го искорнав во газот на снаа и почнав да пумпам. Мојата снаа стенкаше, ја ебев 20 минути и и ејакулирав во газот.

Ја прегрнав снаата без да го соблечам курот и легнавме на тепихот гушкајќи ја снаата. Додека ги бакнував вратот и вратот на снаа, снаата, сеуште дишеше низ носот, рече: “ми недостасуваше ебејќи ми го газот и ејакулирајќи се во мене, Чичко!”таа велеше… По долг одмор, снаата рече:” сакам да го ебам и ‘ Гзот на Нихал!”Реков. Снаа ми рече: “реков дека Можеш да го ебеш Нихал колку што сакаш, Зету!”таа рече и ми го испуши курот повторно. Тогаш Нихалин ги подели колковите за да ми помогне. Црниот гомнар на нихал изгледаше како Напаѓач.

Секс приказна заземав позиција зад Нихал. Кога ја намокрив главата на курот и ја потпрев на шупакот На Нихал, бев оптоварен и му ја заглавив главата внатре. После многу напор, конечно успеав да ја доведам до коренот. Откако го ебев Газот на Нихалин 15-20 минути, јас го направив финалето повторно со ејакулирање во устата на снаа. Беше одлична ноќ! да ти ебам мајката..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

free porno pornos frei porno deutsches porno iphone porno kamera porno student porno blonde porno creampie porno massage porno sleeping porno mom porno sister porno

© 2023 Bei handelt es sich um einen kostenlosen Hostingservice für Pornofilme. Du kannst dir ein verifiziertes Benutzerkonto erstellen, um auf unsere Website Pornofilme in verschiedenen Formaten hochzuladen. Jedes Pornofilm, das du hochlädst, wird in maximal 5 Arbeitstagen bearbeitet. Du kannst außerdem unseren Einbettungscode verwenden, um unsere Pornofilme auf anderen Websites zu teilen.

Auf wirst du außerdem exklusive Pornoproduktionen finden, die von uns selbst gedreht wurden. Durchstöbere all unsere Sexkategorien und entscheide dich für deinen Favoriten: Amateur-Pornovideos, Analsex, Große Ärsche, Freundinnen, Blondinen, Brünetten, etc.

In den entsprechenden Rubriken auf unserer Website sind außerdem auch Pornofilme zum Thema Gays und Shemales zu finden. Das Anschauen der Pornofilme ist vollkommen gratis!
offre un servizio gratuito di hosting per video porno. Puoi creare il tuo account utente verificato per caricare video porno sul nostro sito in diversi formati. Ogni video che caricherai verrà gestito entro 5 giorni lavorativi. Puoi anche usare il nostro codice embed per condividere i video su altri siti.

Su troverai anche produzioni porno esclusive girate da noi. Naviga liberamente fra le sezioni categorizzate di sesso e scegli la tua preferita: amatoriale, anal, culone, fidanzate, bionde, more, ecc… Potrai anche trovare porno gay e video porno trans nelle rispettive sezioni del nostro sito. Tutti i video porno sono visibili gratuitamente!