Advertising

xindian hotel


мојата снаа беше многу секси и имаше одлично тело и беше
а маверик девојка која сака да се забавуваат и пијат. Таква е, иако е родена во селото. Пијат еднаш, во исто време,
но, таа не била одржлива. Со текот на времето, нејзините секси потези ме полудеа со разнесување на нејзините мали гради
. Што и да сум направил, тој
ни фалат, ни
се предаде . Кога ние двајца останавме сами, таа рече: “Дојди во селото, јас нема да имам никој друг, јас ќе имам мајка, ајде да се собереме заедно, јас чекам.”Снаата ја нема. Беше средината на септември

Дури и да беше тешко, земав дозвола да се извинам и да си заминам.
Купив многу пијалаци и купив подароци за свекрвата и за себе и
два дена го посети селото. Во тој момент поминаа двајца гости, кои дојдоа и си отидоа. Кога ја прашав свекрвата зошто
дојдов сам, сакав да кажам дека беше малку заебанција. Таа му ја стега главата на девојчето
и негодуваат
постојано. Таа рече. Зетот има
мисли на се
. тој рече да го направиме тоа.

Почнав да пијам со снаа ми. Таа носеше долга здолниште и
маица со кратки ракави на нозете. Носеше црвен градник со две копчиња
градите и беа мали, па се губеше во градникот. Таа
пијат пребрзо. Разговорот беше продлабочен. Зборуваме за секс. Имав 31 година.
Бев во брак 4 години. Снаата имаше дваесет и седум години . Не бил женет
. Бев со сини очи, светло русокоса, висока 1,85 метри. Тој вели дека
си бил со жени пред да се ожениш. Тој вели: кажи на некој
во врска
тоа. Го прашав
еден ден и рече дека сестра ти добила и убав и голем предмет. Тој рече да се погледне.
Тие ни кажуваат колку ни е удобно. Реков дека не ми е удобно, реков шега, јас
носев шорцеви на нозете и носев долна облека. Реков дека имаш нешто. Рече не. Рече не. Рече не. Реков дека е залудно, тогаш реков дека
треба да уживаат во некои работи девојка
. Тие слушаат музика за да не ја слушнат буката. Пиевме многу.
ме гледаше во очи , ме бакнуваше и милуваше, се соблекував. Тој рече дека ќе оди на мијалник
и види ја мајка ми, дојде и си отиде.
Го натерав да седне во мојот скут, да се бакне и да почне да се сака . Го извадив градникот и паднав врз мојот
гради. Престана да се мачи себеси. Тој
почна да мрда со рацете по телото. ми кажа дека а
биг або и почна да св
Кога се задави премногу, тој рече дека е болен на мојот стомак и излезе надвор
. Мајка му се разбуди со неговото стенкање. Многу ми кажаа. Рече дека испив малку од мојот пијалак. Доцните во кревет
кучко, сине, спиј со тебе. Тој сигнализираше дека ја заборавив фиера, бидејќи ќе дојдам,
Го испив. Беше 12 часот навечер . Неговата мајка имаше тежок сон. Ми се смачи од чекање.
Имаше ефект.
Се соблеков добро, го повлекував чаршафот и чекав. Ќе почекам малку и ќе одам и ќе го отстранам ако протекува
.
се слушна ѕвончето. местото каде што престојував беше отворено, тој го покрив и го повлече завртката и влезе во
соба. тој лежеше до мене. Се галев
тоа.
Беше како. Паднав на градите. Водевме љубов како луди. Починати во 69 година
. На доделувањето на 69. Ја лижеше пичката како кутија, а мојата ја лижеше како луда. Нејзината пичка
беше неверојатно. Беше правилно. Ја вртев на грб, и ги цицав градите и ја триев пичката. Таа
станете кога ставате
нејзиниот бакшиш на неа. Размислував. Бев луда. И јас го сакав, ќерка ми велеше ‘чак тоа’
. Ме фати за вратот и почна да плаче. И јас те разбирам тебе.
Не сакав да одам толку далеку кога се јавувам тука, ќе ти дадев неколку удари
. Кога го видов големиот кур, се онесвестив. Ти реков да го земеш ентузијазмот и
искривено. “Влези од позади, не можеш да јадеш, но тој рече: “ќе останам. Јас , твојот
пријател е ќерка на семејство кое имигрирало од странство, а потоа се верила.”
таа го јаде со задоволство, а ти не ја јадеш пичката како кутија. Ти реков да го донесеш утре, да го ебам
.
Го свртев повторно и почнав да влегувам одзади
на половина од тоа почна да се каже дека боли да стенкањето јас полека го стави право во. Плаче и не ужива во тоа. Излегов. Тој
ми го прегрна вратот тој плачеше тој ме повреди толку многу тој рече дека ме боли
. Ќерко моја, немој да лежиш под курот што не можеш да го изедеш, ме фати шуга. Мојата беше
како куп. Ова е чаша вода. Истури ракија и испи се одеднаш
. Ми рече да прошетам. Реков дека те сакам вечерва.
Ниту ти, ниту јас не можам да најдам таков кур, ниту јас
најди некој голем како кутија со камен ковчег. Ако го јадете ова, ќе посакате да го имате претходно. Тоа е многу
пријатно. Ако сакаш да ја дадеш, врати се ако не сакаш да ја дадеш на секој на свој начин
Реков јас. Беше четири наутро. И излезе и влезе во куќата на мајка му. Потоа отидоа во тоалет и разговараа. Може да биде
чув од прозорецот. Мајка му рече да си легне. Тие ветија: “доаѓам
во текот на ноќта или нешто друго
.
вратата беше отворена, задниот дел беше зашрафен. Не сум
заинтересиран. Се соблече и падна под чаршафите. И почна да ме бакнува. Се вразумив. Водевме голема љубов. Почнав да мокрам и да пушам
на градите.
Бев луда. Сакав да бидам твоја. Ајде, јас
не можев да издржам. Не ми беше гајле.
таа го гушкаше
Кога ми кажа, го прегрнав. Солзи потекоа од неговите очи и тој плачеше. Веднаш почнав да се бакнувам и галам
потоа движете се напред па назад. Брзо излезе и јас ејакулирав. Кануа е насекаде,
ме бакна за врат и ми рече жена ми. Неговата сестра
– во-закон беше мртов до 2006 година. Тој престојуваше кај нас. Го ебев како жена ми. Имавме многу
на авантурите, јас ќе пишувам подоцна

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 94  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In